Матеріал

Екструдований спінений поліпропілен. Новий композитний матеріал, розроблений нашою компанією. Він має унікальні властивості за міцнісними та експлуатаційними характеристиками за доступною ціною. Наш матеріал та вироби пропонує найкраще поєднання якостей на ринку:

ціна / міцність / універсальність

Изображення на всю ширину

основні властивості:

Наш матеріал має меншу щільність, ніж сосна, монолітний пластик і скло-наповнені композити на основі смол, що робить його легшим і зручнішим у транспортуванні. Він відрізняється високою міцністю, перевершуючи деревину та наближаючись за властивостями до складних композитів.

Широкий діапазон робочих температур, висока хімічна стійкість та відсутність водопоглинання роблять його придатним для різних сфер застосування, включаючи медичну та харчову промисловість. Легкість обробки та висока ремонтопридатність надають нашому продукту значну перевагу в порівнянні з композитами та монолітними пластиками. Цей матеріал також служить як конструкційний утеплювач.

Наш екологічний матеріал може бути перероблений багаторазово. Він набагато довговічніший у порівнянні з деревиною і не вимагає додаткових експлуатаційних витрат, при цьому має доступну ціну.

порівняльні характеристики:

Порівняльні характеристики